ŻALUZJE PIONOWE “VERTICALE”

Żaluzje pionowe – verticale  – są to zasłony okienne składające się z szyny mechanicznej oraz pionowo wiszących pasków. Żaluzje Verticale łączą w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd, dzięki czemu jest to doskonała propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów. Żaluzje pionowe – verticale to idealne rozwiązanie w biurach oraz w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu, gdyż oprócz atrakcyjnego wyglądu charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Z powodzeniem mogą być też stosowane w domowej przestrzeni gdyż skutecznie chronią pomieszczenia przed zbyt dużym przegrzaniem w słoneczne, dni. Różnorodność dostępnych tkanin oraz kolorów pozwoli znaleźć model pasujący do indywidualnej stylistyki wnętrza. Żaluzje pionowe – verticale  posiadają szereg atesty, dzięki czemu mogą być one z powodzeniem stosowane w instytucjach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, banki, szpitale, urzędy. Konstrukcja żaluzji verticale może być obsługiwana ręcznie lub przy pomocy napędu elektrycznego.

Wysoka jakość wykonania oraz estetyczność daje 100 % zadowolenia.

WZORNIK TKANIN  Wzór materiału do żaluzji pionowych – Verticali

 

 

 

 

NASZE USŁUGI

Specjalizujemy się w systemach przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Rynek z branży mieszkaniowej bardzo się rozwija i potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, którym trzeba sprostać. Dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy okienne.Kompleksowo zajmujemy się systemami okiennymi. Zapewniając klientowi pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

l

POMIAR I WYCENA

Nasze usługi świadczymy mobilnie zaoszczędzając czas Klienta. Na spotkaniu dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawiając różne rozwiązania systemów okiennych oraz kolorystykę i służąc pomocą przy wyborze. Czas realizacji liczony jest od momentu pomiaru i trwa przeciętnie około 5 dni. Pomiaru staramy się dokonywać zawsze następnego dnia po kontakcie telefonicznym.

GWARANCJA

Naszą myślą przewodnią zawsze była gwarancja i jakość produktu. Jesteśmy pewni, że jakość jest w tej chwili najważniejsza, co można dostrzec spośród wielu firm, które stawiają na ilość. Po kilku latach możemy zauważyć, że było warto, bo grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Świadomość jakości naszych rolet oraz żaluzji pozwala nam udzielić 36 miesięcznej gwarancji każdemu klientowi.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ
519 715 201

IMPRESJA
HUBERT CHODNICKI

NIP: 727-254-46-34
REG: 101063092

TEL: + 48 519 715 201
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 9:00-16:00

POMIARY I MONTAŻ
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob:  9:00-16:00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI