MATY BAMBUSOWE

Maty bambusowe to system osłon okiennych o bardzo uniwersalnym i egzotycznym wyglądzie. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, lekkością i elastycznością oraz niezwykłą żywotnością, a dzięki swojemu unikatowemu designowi stosowane są jako dekoracje okienne i z powodzeniem coraz częściej zastępują rolety. Zastosowanie specjalnego mechanizmu i linek powoduje, że mata przy podnoszeniu układa się warstwami. Montowane są do okna lub sufitu oraz mogą służyć jako stałe lub ruchome ścianki działowe.

Firma Impresja posiada w swojej ofercie maty bambusowe rolowane i rzymskie wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów, a każda mata wyposażona jest w system samohamujący.
Wysoka jakość wykonania oraz estetyczność daje 100 % zadowolenia.

NASZE USŁUGI

Specjalizujemy się w systemach przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Rynek z branży mieszkaniowej bardzo się rozwija i potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, którym trzeba sprostać. Dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy okienne.Kompleksowo zajmujemy się systemami okiennymi. Zapewniając klientowi pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

l

POMIAR I WYCENA

Nasze usługi świadczymy mobilnie zaoszczędzając czas Klienta. Na spotkaniu dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawiając różne rozwiązania systemów okiennych oraz kolorystykę i służąc pomocą przy wyborze. Czas realizacji liczony jest od momentu pomiaru i trwa przeciętnie około 5 dni. Pomiaru staramy się dokonywać zawsze następnego dnia po kontakcie telefonicznym.

GWARANCJA

Naszą myślą przewodnią zawsze była gwarancja i jakość produktu. Jesteśmy pewni, że jakość jest w tej chwili najważniejsza, co można dostrzec spośród wielu firm, które stawiają na ilość. Po kilku latach możemy zauważyć, że było warto, bo grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Świadomość jakości naszych rolet oraz żaluzji pozwala nam udzielić 36 miesięcznej gwarancji każdemu klientowi.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ
519 715 201

IMPRESJA
HUBERT CHODNICKI

NIP: 727-254-46-34
REG: 101063092

TEL: + 48 519 715 201
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 9:00-16:00

POMIARY I MONTAŻ
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob:  9:00-16:00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI