ROLETY W KASECIE

Rolety w kasecie to system osłony okiennej z elegancką, opływową kasetą PCV i płaskimi prowadnicami. Dzięki takiemu rozwiązaniu tkanina jest prowadzona po prowadnicach  a  roleta chowa się w kasecie, przez co chroni tkaninę przed kurzem.  Roleta mocowana jest do okna za pomocą wkrętów lub bez użycia narzędzi, a prowadnice przyklejane są na taśmę piankową, w ten sposób eliminowane są prześwity, a  materiał przylega do okna na całej długości.
Firma Impresja Łódź posiada w swojej ofercie tkaniny charakteryzujące się szeroką gamą materiałów gładkich, bogatą kolorystyką i wzornictwem, poprzez pół-przepuszczalne światło do całkowicie zaciemnionych.
Wysoka jakość wykonania oraz estetyczność daje 100 % zadowolenia.

WZORNIKI TKANIN

NASZE USŁUGI

Specjalizujemy się w systemach przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Rynek z branży mieszkaniowej bardzo się rozwija i potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, którym trzeba sprostać. Dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy okienne.Kompleksowo zajmujemy się systemami okiennymi. Zapewniając klientowi pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

l

POMIAR I WYCENA

Nasze usługi świadczymy mobilnie zaoszczędzając czas Klienta. Na spotkaniu dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawiając różne rozwiązania systemów okiennych oraz kolorystykę i służąc pomocą przy wyborze. Czas realizacji liczony jest od momentu pomiaru i trwa przeciętnie około 5 dni. Pomiaru staramy się dokonywać zawsze następnego dnia po kontakcie telefonicznym.

GWARANCJA

Naszą myślą przewodnią zawsze była gwarancja i jakość produktu. Jesteśmy pewni, że jakość jest w tej chwili najważniejsza, co można dostrzec spośród wielu firm, które stawiają na ilość. Po kilku latach możemy zauważyć, że było warto, bo grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Świadomość jakości naszych rolet oraz żaluzji pozwala nam udzielić 36 miesięcznej gwarancji każdemu klientowi.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ
519 715 201

IMPRESJA
HUBERT CHODNICKI

NIP: 727-254-46-34
REG: 101063092

TEL: + 48 519 715 201
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 9:00-16:00

POMIARY I MONTAŻ
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob:  9:00-16:00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI