MOSKITIERY

Moskitiery to doskonałe, nowoczesne rozwiązanie dla domu, które zabezpieczają pomieszczenia przed niechcianymi owadami jak również ograniczają wpadanie znaczne ilości kurzu i pyłu.
Zbudowane są z profili aluminiowych i  siatki wykonanej z wysokiej jakości włókna szklanego, która nie ogranicza dostępu światła dziennego i daje możliwość ciągłej cyrkulacji powietrza. Moskitiery montowane są bezinwazyjnie do każdego rodzaju okien i drzwi a dzięki specjalnym zaczepom można je szybko zdemontować.

Firma Impresja Łódź posiada w swojej ofercie moskitiery o najwyższej jakości, co daje gwarancję użytkowania przez wiele lat. Siatki występują w kolorze czarnym i szarym a profile w kolorze białym, brązowym oraz drewnopodobnym typu: złoty dąb, orzech i inne.

Wysoka jakość wykonania oraz estetyczność daje 100 % zadowolenia.

IMPRESJA ROLETY ŁÓDŹ
GWARANCJA ZADOWOLENIA

NASZE USŁUGI

Specjalizujemy się w systemach przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Rynek z branży mieszkaniowej bardzo się rozwija i potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, którym trzeba sprostać. Dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy okienne.Kompleksowo zajmujemy się systemami okiennymi. Zapewniając klientowi pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

l

POMIAR I WYCENA

Nasze usługi świadczymy mobilnie zaoszczędzając czas Klienta. Na spotkaniu dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawiając różne rozwiązania systemów okiennych oraz kolorystykę i służąc pomocą przy wyborze. Czas realizacji liczony jest od momentu pomiaru i trwa przeciętnie około 5 dni. Pomiaru staramy się dokonywać zawsze następnego dnia po kontakcie telefonicznym.

GWARANCJA

Naszą myślą przewodnią zawsze była gwarancja i jakość produktu. Jesteśmy pewni, że jakość jest w tej chwili najważniejsza, co można dostrzec spośród wielu firm, które stawiają na ilość. Po kilku latach możemy zauważyć, że było warto, bo grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Świadomość jakości naszych rolet oraz żaluzji pozwala nam udzielić 36 miesięcznej gwarancji każdemu klientowi.

IMPRESJA
HUBERT CHODNICKI

NIP: 727-254-46-34
REG: 101063092

TEL: + 48 519-715-201
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 9:00-16:00

POMIARY I MONTAŻ
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob:  9:00-16:00

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ