ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne to najbardziej uniwersalny system rolet okiennych, które dzięki swojej funkcjonalności są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, niekorzystnymi temperaturami, a także chronią przed hałasem  i innymi czynnikami atmosferycznymi. System rolet zewnętrznych stosowany jest na każdym etapie budowy, zarówno do budynków już wykończonych jak i remontowanych.  Dzięki bardzo dobrej izolacji termicznej zapobiegają nadmiernemu nasłonecznianiu się wnętrz latem, natomiast zimą chronią przed utratą ciepła, a zastosowanie mechanizmu sterującego pozwala na płynne podnoszenie i opuszczanie rolety. Firma Impresja Łódź posiada w swojej ofercie szeroką gamę kolorów kaset, pancerzy, prowadnic i listew  oraz różnego rodzaju techniki montażu osłon okiennych.

Wysoka jakość wykonania oraz estetyczność daje 100 % zadowolenia.

NASZE USŁUGI

Specjalizujemy się w systemach przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Rynek z branży mieszkaniowej bardzo się rozwija i potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, którym trzeba sprostać. Dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy okienne.Kompleksowo zajmujemy się systemami okiennymi. Zapewniając klientowi pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

l

POMIAR I WYCENA

Nasze usługi świadczymy mobilnie zaoszczędzając czas Klienta. Na spotkaniu dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Przedstawiając różne rozwiązania systemów okiennych oraz kolorystykę i służąc pomocą przy wyborze. Czas realizacji liczony jest od momentu pomiaru i trwa przeciętnie około 5 dni. Pomiaru staramy się dokonywać zawsze następnego dnia po kontakcie telefonicznym.

GWARANCJA

Naszą myślą przewodnią zawsze była gwarancja i jakość produktu. Jesteśmy pewni, że jakość jest w tej chwili najważniejsza, co można dostrzec spośród wielu firm, które stawiają na ilość. Po kilku latach możemy zauważyć, że było warto, bo grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Świadomość jakości naszych rolet oraz żaluzji pozwala nam udzielić 36 miesięcznej gwarancji każdemu klientowi.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ
519 715 201

IMPRESJA
HUBERT CHODNICKI

NIP: 727-254-46-34
REG: 101063092

TEL: + 48 519 715 201
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 9:00-16:00

POMIARY I MONTAŻ
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob:  9:00-16:00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI